| Maximum Load: | 5kg |
|---|---|
| Stud Length: | 2.5mm |
| Stud Diameter: | M2 |
| Load Ball Material: | Stainless Steel |
| Brand: | ALWAYSE |
| Case Material: | Aluminium |
| Mounting Type: | Stud |
| Ball Diameter: | 4.8mm |
| Small Ball Material: | Stainless Steel |
| Maximum Load: | 5kg |
|---|---|
| Stud Length: | 2.5mm |
| Stud Diameter: | M2 |
| Load Ball Material: | Stainless Steel |
| Brand: | ALWAYSE |
| Case Material: | Aluminium |
| Mounting Type: | Stud |
| Ball Diameter: | 4.8mm |
| Small Ball Material: | Stainless Steel |