| Grommet Type: | Round |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 12mm |
| Colour: | Black |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Panel Hole Diameter: | 19mm |
| Maximum Operating Temperature: | +60°C |
| Maximum Panel Thickness: | 1.6mm |
| Series: | HV |
| Material: | PVC |
| Grommet Type: | Round |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 12mm |
| Colour: | Black |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Panel Hole Diameter: | 19mm |
| Maximum Operating Temperature: | +60°C |
| Maximum Panel Thickness: | 1.6mm |
| Series: | HV |
| Material: | PVC |