| Gender: | Female |
|---|---|
| Width: | 15mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Length: | 25mm |
| Series: | PT 1.5/ 5-PVH-5.0 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Number Of Contacts: | 5 |
| Number Of Rows: | 1 |
| Body Orientation: | Straight |
| Pitch: | 5mm |
| Depth: | 11.4mm |
| Gender: | Female |
|---|---|
| Width: | 15mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Length: | 25mm |
| Series: | PT 1.5/ 5-PVH-5.0 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Number Of Contacts: | 5 |
| Number Of Rows: | 1 |
| Body Orientation: | Straight |
| Pitch: | 5mm |
| Depth: | 11.4mm |