| Weight: | 5kg |
|---|---|
| Maximum Load: | 150kg |
| Number of Sections: | 1 |
| Platform Height: | 7.8m |
| Stiles Material: | Aluminium |
| Tread Material: | Aluminium |
| Brand: | TUBESCA |
| Open Length: | 2.97m |
| Number of Treads: | 10 |
| Weight: | 5kg |
|---|---|
| Maximum Load: | 150kg |
| Number of Sections: | 1 |
| Platform Height: | 7.8m |
| Stiles Material: | Aluminium |
| Tread Material: | Aluminium |
| Brand: | TUBESCA |
| Open Length: | 2.97m |
| Number of Treads: | 10 |