| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
|---|---|
| Brand: | Binder |
| Length: | 200mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Current Rating: | 4 A |
| Series: | 763 |
| Number of Cores: | 4 |
| Voltage Rating: | 250 V |
Quick Details
Specifications
Screw locking system
A-Coded
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
|---|---|
| Brand: | Binder |
| Length: | 200mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Current Rating: | 4 A |
| Series: | 763 |
| Number of Cores: | 4 |
| Voltage Rating: | 250 V |