| RAL Code: | RAL 7035 |
|---|---|
| IP Rating: | IP66 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Glass Reinforced Plastic |
| Brand: | Legrand |
| External Depth: | 206mm |
| Chassis Plate: | No |
| External Height: | 400 mm |
| External Mounting Type: | Bracket |
| External Width: | 300 mm |
| Internal Mounting Type: | Perforated Rail |
| Gland Plate: | No |
| Series: | Marina |
| Transparent Door: | No |
| Fixing Kit: | No |

