| Length: | 143mm |
|---|---|
| Brand: | Startech |
| Dimensions: | 143 x 29 x 112mm |
| Height: | 29mm |
| Width: | 112mm |
| Port Types: | USB 3.0 |
| Drive Interface: | SATA |
| Drive Size: | 2.5in |
| Length: | 143mm |
|---|---|
| Brand: | Startech |
| Dimensions: | 143 x 29 x 112mm |
| Height: | 29mm |
| Width: | 112mm |
| Port Types: | USB 3.0 |
| Drive Interface: | SATA |
| Drive Size: | 2.5in |