| Length: | 99mm |
|---|---|
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Startech |
| Dimensions: | 99 x 13 x 42mm |
| Height: | 13mm |
| Width: | 42mm |
| Port Types: | USB 3.1 |
| Drive Interface: | M.2 SATA |
| Length: | 99mm |
|---|---|
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Startech |
| Dimensions: | 99 x 13 x 42mm |
| Height: | 13mm |
| Width: | 42mm |
| Port Types: | USB 3.1 |
| Drive Interface: | M.2 SATA |