| External Dimensions: | 180 x 135 x 129mm |
|---|---|
| IP Rating: | IP66 |
| Colour: | Grey, Transparent |
| Body Material: | Fibreglass |
| Shielded: | No |
| Brand: | CAHORS |
| External Height: | 129 mm |
| External Length: | 180 mm |
| External Width: | 135 mm |
| Series: | GRP Combiester |
| Lid Colour: | Transparent |

