| Weight: | 500g |
|---|---|
| External Dimensions: | 190 x 270 x 100mm |
| IP Rating: | IP54 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 100 mm |
| External Length: | 190 mm |
| External Width: | 270 mm |
| Series: | GA |
| Lid Colour: | White |
| Weight: | 500g |
|---|---|
| External Dimensions: | 190 x 270 x 100mm |
| IP Rating: | IP54 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 100 mm |
| External Length: | 190 mm |
| External Width: | 270 mm |
| Series: | GA |
| Lid Colour: | White |