| Weight: | 215g |
|---|---|
| External Dimensions: | 170 x 100 x 40mm |
| Colour: | Black, Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 170 mm |
| External Width: | 100 mm |
| Series: | KC |
| Weight: | 215g |
|---|---|
| External Dimensions: | 170 x 100 x 40mm |
| Colour: | Black, Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 170 mm |
| External Width: | 100 mm |
| Series: | KC |