| Weight: | 103g |
|---|---|
| External Dimensions: | 160 x 50 x 45mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 45 mm |
| External Length: | 160 mm |
| External Width: | 50 mm |
| Series: | MB |
| Lid Colour: | Silver |
| Weight: | 103g |
|---|---|
| External Dimensions: | 160 x 50 x 45mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 45 mm |
| External Length: | 160 mm |
| External Width: | 50 mm |
| Series: | MB |
| Lid Colour: | Silver |