| Weight: | 368.5g |
|---|---|
| External Dimensions: | 200 x 200 x 40mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Off-White |
| Body Material: | ABS |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 200 mm |
| External Width: | 200 mm |
| Series: | PF |
| Weight: | 368.5g |
|---|---|
| External Dimensions: | 200 x 200 x 40mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Off-White |
| Body Material: | ABS |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 200 mm |
| External Width: | 200 mm |
| Series: | PF |