| Weight: | 1.8kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 98.6 x 450 x 98.2mm |
| Colour: | Black |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 98.2 mm |
| External Length: | 98.6 mm |
| External Width: | 450 mm |
| Series: | CF |
| Lid Colour: | Black |
| Weight: | 1.8kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 98.6 x 450 x 98.2mm |
| Colour: | Black |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 98.2 mm |
| External Length: | 98.6 mm |
| External Width: | 450 mm |
| Series: | CF |
| Lid Colour: | Black |