| Weight: | 270g |
|---|---|
| External Dimensions: | 325 x 75 x 55mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 55 mm |
| External Length: | 325 mm |
| External Width: | 75 mm |
| Series: | MB |
| Weight: | 270g |
|---|---|
| External Dimensions: | 325 x 75 x 55mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 55 mm |
| External Length: | 325 mm |
| External Width: | 75 mm |
| Series: | MB |