| Weight: | 90.8g |
|---|---|
| External Dimensions: | 85 x 125 x 25mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Off-White |
| Body Material: | ABS |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 25 mm |
| External Length: | 85 mm |
| External Width: | 125 mm |
| Series: | PF |
| Weight: | 90.8g |
|---|---|
| External Dimensions: | 85 x 125 x 25mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Off-White |
| Body Material: | ABS |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 25 mm |
| External Length: | 85 mm |
| External Width: | 125 mm |
| Series: | PF |