| Weight: | 217g |
|---|---|
| External Dimensions: | 174.7 x 123.9 x 63.8mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Black |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Serpac |
| External Height: | 63.8 mm |
| External Length: | 174.7 mm |
| External Width: | 123.9 mm |
| Series: | STD |
| Lid Colour: | Black |
| Weight: | 217g |
|---|---|
| External Dimensions: | 174.7 x 123.9 x 63.8mm |
| IP Rating: | IP40 |
| Colour: | Black |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Serpac |
| External Height: | 63.8 mm |
| External Length: | 174.7 mm |
| External Width: | 123.9 mm |
| Series: | STD |
| Lid Colour: | Black |