| Weight: | 51g |
|---|---|
| External Dimensions: | 70 x 50 x 40mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 70 mm |
| External Width: | 50 mm |
| Series: | MB |
| Lid Colour: | Silver |
| Weight: | 51g |
|---|---|
| External Dimensions: | 70 x 50 x 40mm |
| Colour: | Silver |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| External Height: | 40 mm |
| External Length: | 70 mm |
| External Width: | 50 mm |
| Series: | MB |
| Lid Colour: | Silver |