| External Dimensions: | 80 x 42.5 x 25.12mm |
|---|---|
| Colour: | Clear |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Hammond |
| External Height: | 25.1 mm |
| External Length: | 80 mm |
| External Width: | 42.5 mm |
| Series: | 1455 |
| Lid Colour: | Transparent |
| External Dimensions: | 80 x 42.5 x 25.12mm |
|---|---|
| Colour: | Clear |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Hammond |
| External Height: | 25.1 mm |
| External Length: | 80 mm |
| External Width: | 42.5 mm |
| Series: | 1455 |
| Lid Colour: | Transparent |