| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Brand: | Brad |
| Length: | 10m |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Sheath Colour: | Black |
| Connector A: | 4POS Circular |
| Connector B: | Unterminated |
| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Brand: | Brad |
| Length: | 10m |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Sheath Colour: | Black |
| Connector A: | 4POS Circular |
| Connector B: | Unterminated |