| External Dimensions: | 402.5 x 310 x 180mm |
|---|---|
| IP Rating: | IP66, IP67, IP68 |
| Colour: | Natural |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Fibox |
| External Height: | 180 mm |
| External Length: | 402.5 mm |
| External Width: | 310 mm |
| Series: | Euronord |
| Lid Colour: | Silver Grey |
| External Dimensions: | 402.5 x 310 x 180mm |
|---|---|
| IP Rating: | IP66, IP67, IP68 |
| Colour: | Natural |
| Body Material: | Aluminium |
| Shielded: | No |
| Brand: | Fibox |
| External Height: | 180 mm |
| External Length: | 402.5 mm |
| External Width: | 310 mm |
| Series: | Euronord |
| Lid Colour: | Silver Grey |