| External Dimensions: | 81 x 72.04 x 19mm |
|---|---|
| Colour: | Clear |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Hammond |
| External Height: | 19 mm |
| Number of Knockouts: | 0 |
| External Length: | 81 mm |
| External Width: | 72 mm |
| Series: | 1455 |
| Lid Colour: | Transparent |
| External Dimensions: | 81 x 72.04 x 19mm |
|---|---|
| Colour: | Clear |
| Body Material: | Aluminium |
| Brand: | Hammond |
| External Height: | 19 mm |
| Number of Knockouts: | 0 |
| External Length: | 81 mm |
| External Width: | 72 mm |
| Series: | 1455 |
| Lid Colour: | Transparent |