| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Brand: | Brad |
| Length: | 2m |
| Current Rating: | 2 A |
| Voltage Rating: | 30 V ac, 36 V dc |
| Sheath Colour: | Black |
| Cross Sectional Area: | 0.25 mm² |
| Connector A: | Straight M12 |
| Connector B: | Unterminated |
| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Brand: | Brad |
| Length: | 2m |
| Current Rating: | 2 A |
| Voltage Rating: | 30 V ac, 36 V dc |
| Sheath Colour: | Black |
| Cross Sectional Area: | 0.25 mm² |
| Connector A: | Straight M12 |
| Connector B: | Unterminated |