| External Dimensions: | 143.76 x 65.53 x 37.08mm |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Pactec |
| External Height: | 37.1 mm |
| External Length: | 143.8 mm |
| External Width: | 65.5 mm |
| Lid Colour: | Black |
| Flanged: | Yes |
| External Dimensions: | 143.76 x 65.53 x 37.08mm |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Pactec |
| External Height: | 37.1 mm |
| External Length: | 143.8 mm |
| External Width: | 65.5 mm |
| Lid Colour: | Black |
| Flanged: | Yes |