| Weight: | 450g |
|---|---|
| External Dimensions: | 161 x 161 x 80mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | ROLEC |
| External Height: | 80 mm |
| External Length: | 161 mm |
| External Width: | 161 mm |
| Series: | Technobox |
| Lid Colour: | Grey |
| Weight: | 450g |
|---|---|
| External Dimensions: | 161 x 161 x 80mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | ROLEC |
| External Height: | 80 mm |
| External Length: | 161 mm |
| External Width: | 161 mm |
| Series: | Technobox |
| Lid Colour: | Grey |