| Weight: | 35g |
|---|---|
| External Dimensions: | 95.3 x 61 x 25.4mm |
| Colour: | Black, Brown, Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Serpac |
| External Height: | 25.4 mm |
| External Length: | 95.3 mm |
| External Width: | 61 mm |
| Series: | C |
| Lid Colour: | Black |
| Weight: | 35g |
|---|---|
| External Dimensions: | 95.3 x 61 x 25.4mm |
| Colour: | Black, Brown, Grey |
| Body Material: | ABS |
| Shielded: | No |
| Brand: | Serpac |
| External Height: | 25.4 mm |
| External Length: | 95.3 mm |
| External Width: | 61 mm |
| Series: | C |
| Lid Colour: | Black |