| Door Type: | Opaque |
|---|---|
| External Dimensions: | 1800 x 600 x 400mm |
| IP Rating: | IP55 |
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Steel |
| Brand: | Schneider Electric |
| External Depth: | 400mm |
| Construction Type: | Welded |
| External Height: | 1800 mm |
| External Width: | 750 mm |
| Series: | Spacial SM |
| Number Of Doors: | 1 |

