| Length: | 148mm |
|---|---|
| Brand: | Fibox |
| Dimensions: | 148 x 148 x 1.5mm |
| Height: | 1.5mm |
| Width: | 148mm |
| For Use With: | MNX Series |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Steel |
| Length: | 148mm |
|---|---|
| Brand: | Fibox |
| Dimensions: | 148 x 148 x 1.5mm |
| Height: | 1.5mm |
| Width: | 148mm |
| For Use With: | MNX Series |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Steel |