| Length: | 238mm |
|---|---|
| Brand: | Fibox |
| Dimensions: | 238 x 1.5 x 148mm |
| Height: | 148mm |
| Width: | 1.5mm |
| For Use With: | EK Series |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Metal |
| Length: | 238mm |
|---|---|
| Brand: | Fibox |
| Dimensions: | 238 x 1.5 x 148mm |
| Height: | 148mm |
| Width: | 1.5mm |
| For Use With: | EK Series |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Metal |