| Length: | 280mm |
|---|---|
| Brand: | Rose |
| Dimensions: | 280 x 280 x 111mm |
| Height: | 111mm |
| Width: | 280mm |
| For Use With: | Aluform Aluminium Enclosures |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Aluminium |
| Length: | 280mm |
|---|---|
| Brand: | Rose |
| Dimensions: | 280 x 280 x 111mm |
| Height: | 111mm |
| Width: | 280mm |
| For Use With: | Aluform Aluminium Enclosures |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Aluminium |