| Length: | 145mm |
|---|---|
| Brand: | Rose |
| Dimensions: | 145 x 35 x 7.5mm |
| Height: | 8mm |
| Width: | 35mm |
| For Use With: | PET CombiBox Enclosure |
| Type: | DIN Rail |
| Material: | Steel |
| Length: | 145mm |
|---|---|
| Brand: | Rose |
| Dimensions: | 145 x 35 x 7.5mm |
| Height: | 8mm |
| Width: | 35mm |
| For Use With: | PET CombiBox Enclosure |
| Type: | DIN Rail |
| Material: | Steel |