| Length: | 272mm |
|---|---|
| Brand: | Legrand |
| Dimensions: | 272 x 272 x 2mm |
| Height: | 2mm |
| Width: | 272mm |
| For Use With: | Atlantic Enclosure |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
Accessories for metal enclosures.
Lina 25 profile uprights, Lina 25 cross pieces, Lina 12.5 and 25 full or perforated plates.

