| Length: | 205mm |
|---|---|
| Colour: | Unpainted |
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 200 x 150 x 51mm |
| Height: | 51mm |
| Width: | 200mm |
| For Use With: | Spacial S3X |
| Type: | Canopy |
| Material: | Stainless Steel |
Quick Details
Specifications
A range of canopys for use with Spacial S3X enclosures.
Stainless steel 304L with a Scotch-Brite brushed finish
Green premium product
RoHS compliant
Stainless steel 304L with a Scotch-Brite brushed finish
Green premium product
RoHS compliant

