| Length: | 480mm |
|---|---|
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 480 x 35 x 7.2mm |
| Height: | 7mm |
| Width: | 35mm |
| For Use With: | Spacial Enclosure |
| Type: | DIN Rail |
| Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
A range of spare parts for the Schneider Thalassa PLM enclosures.

