| Length: | 540mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 540 x 360 x 45mm |
| Height: | 45mm |
| Width: | 360mm |
| For Use With: | Thalassa PLS Enclosure |
| Type: | Cover |
| Material: | Polycarbonate |
Quick Details
Specifications
A range of spare parts for the Schneider Thalassa PLS enclosures.

