| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 700 x 500mm |
| Height: | 700mm |
| Width: | 500mm |
| For Use With: | PLM Enclosure |
| Type: | Transparent Door |
| Material: | Fibreglass Reinforced Polyester |
Quick Details
Specifications
A range of spare parts for the Schneider Thalassa PLM enclosures.

