| Length: | 175mm |
|---|---|
| Brand: | Schroff |
| Dimensions: | 175 x 7.5 x 35mm |
| Height: | 8mm |
| Width: | 35mm |
| For Use With: | Inline Terminal Enclosure |
| Type: | DIN Rail |
| Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
Mounting plates and mounting rails TS 35 // 7.5 (1VPE = 4 units) made of galvanised steel for terminal housing INLINE series

