| Length: | 400mm |
|---|---|
| Brand: | Takachi Electric Industrial |
| Dimensions: | 400 x 386.5mm |
| Height: | 7.3 mm, 10.6 mm |
| Width: | 387mm |
| For Use With: | MS Enclosure, MSN Enclosure, MSR Enclosure, MSY Enclosure |
| Type: | Mounting Plate |
| Material: | Aluminium, Steel |
Quick Details
Specifications
Attachment chassis for MS series
Dimensions below chassis can be changed (5.5 or 13.1 mm)

