| Length: | 99mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Polyamide |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Dimensions: | 99 x 17.5 x 114.5mm |
| Height: | 114.5mm |
| Maximum Terminals: | 18 |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Width: | 17.5mm |
| Series: | ME MAX 17.5 G 3-3KMGY |
| Length: | 99mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Polyamide |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Dimensions: | 99 x 17.5 x 114.5mm |
| Height: | 114.5mm |
| Maximum Terminals: | 18 |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Width: | 17.5mm |
| Series: | ME MAX 17.5 G 3-3KMGY |