| Length: | 99mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Polyamide |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Dimensions: | 22.5 x 114.5mm |
| Height: | 114.5mm |
| Width: | 22.5mm |
| Series: | ME MAX 22.5 3-3 KMGY VPE1 |
| Length: | 99mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Body Material: | Polyamide |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Dimensions: | 22.5 x 114.5mm |
| Height: | 114.5mm |
| Width: | 22.5mm |
| Series: | ME MAX 22.5 3-3 KMGY VPE1 |