| Length: | 52mm |
|---|---|
| Closing Type: | Free Swinging |
| Brand: | Pinet |
| Thickness: | 81mm |
| Width: | 112mm |
| Hinge Type: | Concealed |
| Fixing Method: | Screw |
| Material: | Stainless Steel |
| Length: | 52mm |
|---|---|
| Closing Type: | Free Swinging |
| Brand: | Pinet |
| Thickness: | 81mm |
| Width: | 112mm |
| Hinge Type: | Concealed |
| Fixing Method: | Screw |
| Material: | Stainless Steel |