| Length: | 102mm |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Fixing Centres: | 88mm |
| Brand: | Pinet |
| Height: | 40mm |
| Width: | 12.2mm |
| Finish: | Matte |
| Material: | Aluminium |
Quick Details
Specifications
Two handles per pack
Requires M5 metal screws (not supplied)
| Length: | 102mm |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Fixing Centres: | 88mm |
| Brand: | Pinet |
| Height: | 40mm |
| Width: | 12.2mm |
| Finish: | Matte |
| Material: | Aluminium |