| Depth: | 25mm |
|---|---|
| Length: | 88mm |
| Brand: | Frigerio Ettore |
| Dimensions: | 88 x 48.5 x 25mm |
| Width: | 48.5mm |
| Finish: | Zinc Plated |
| Adjustable: | Yes |
| Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
For use in applications where misalignment is present
Steel with zinc plated finish

