| Depth: | 27mm |
|---|---|
| Length: | 116mm |
| Brand: | Steinbach & Vollman |
| Dimensions: | 116 x 46 x 27mm |
| Width: | 46mm |
| Finish: | Chrome Plated |
| Adjustable: | Yes |
| Material: | Zinc Alloy |
Quick Details
Specifications
Manufactured from chrome plated diecast zinc alloy
Suitable for chiller units and other visually critical applications
O/A size 116 x 46 x 27mm

