| Strike Fixing Hole Distance: | 34mm |
|---|---|
| Length: | 70mm |
| Catch Fixing Hole Distance: | 57mm |
| Brand: | Pinet |
| Catch Type: | Double Ball |
| Dimensions: | 70 x 17.3mm |
| Width: | 17.3mm |
| Finish: | Brass |
| Fixing Hole Size: | 3.5 mm, 4.3 mm |
| Strike Fixing Hole Distance: | 34mm |
|---|---|
| Length: | 70mm |
| Catch Fixing Hole Distance: | 57mm |
| Brand: | Pinet |
| Catch Type: | Double Ball |
| Dimensions: | 70 x 17.3mm |
| Width: | 17.3mm |
| Finish: | Brass |
| Fixing Hole Size: | 3.5 mm, 4.3 mm |