| Depth: | 721mm |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Brand: | APC |
| Dimensions: | 445 x 721 x 44mm |
| Height: | 44mm |
| Width: | 445mm |
| Type: | Sliding Shelf |
| Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
Sliding shelf to enable the mounting of tower units, monitors, and other equipment into the rack environment
Adjustable mounting depth
Occupies 1U of rack space
Ventilated
Adjustable mounting depth
Occupies 1U of rack space
Ventilated

