| External Dimensions: | 88 x 444 x 221mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | nVent – Schroff |
| External Depth: | 221mm |
| External Height: | 88 mm |
| External Width: | 444 mm |
| Series: | Interscale M |
| External Case Material: | Steel |
| Rack Units: | 2U |
| External Dimensions: | 88 x 444 x 221mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | nVent – Schroff |
| External Depth: | 221mm |
| External Height: | 88 mm |
| External Width: | 444 mm |
| Series: | Interscale M |
| External Case Material: | Steel |
| Rack Units: | 2U |