| External Dimensions: | 133 x 399 x 310mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | nVent – Schroff |
| External Depth: | 310mm |
| External Height: | 133 mm |
| External Width: | 399 mm |
| External Case Material: | Steel |
| Series: | Interscale M |
| Rack Units: | 3U |
| External Dimensions: | 133 x 399 x 310mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | nVent – Schroff |
| External Depth: | 310mm |
| External Height: | 133 mm |
| External Width: | 399 mm |
| External Case Material: | Steel |
| Series: | Interscale M |
| Rack Units: | 3U |