| Length: | 483mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Schroff |
| Dimensions: | 483 x 265.9mm |
| Width: | 265.9mm |
| Rack Units: | 6U |
| Type: | Front Panel |
| Material: | Aluminium |
Quick Details
Specifications
A Schroff blank front panel for 19in. cabinets.
3mm aluminium
RoHS compliant
3mm aluminium
RoHS compliant

