| Reel Length: | 100m |
|---|---|
| Insulation material: | PVC |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Brand: | Lapp |
| Length: | 100m |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Outer Diameter: | 4.8mm |
| Cable Shape: | Single Core |
| Conductor Material: | Bare Copper |
| Screened/Unscreened: | Unscreened |
| Voltage Rating: | 450 V, 750 V |
| Harmonised Code: | H07V-K |
| Sheath Colour: | Black |
| Cross Sectional Area: | 4 mm² |

